Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurduğu ilk tıp fakültesi olmanın bilinciyle; tıp eğitimi, bilimsel araştırmalar ve sağlık hizmetindeki öncü konumumuzu geliştirerek sürdürmek.Gelişmiş eğitim, araştırma ve sağlık hizmeti sunum ortamına sahip olarak, Türkiye ve Dünya’da tanınan ve tercih edilen tıp fakültesi olmak. “Türkiye’de en iyi, Dünya’da bilinen”
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi Hakkında İçerikler
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hacettepe Mahallesi, Talatpaşa Bulvarı No:82, 06230 Altındağ/Ankara
Telefon Tel:0 (312) 310 33 33
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi Nerede
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi Randevu Alma
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp Anabilim Dalı, Algoloji Bilim Dalı, Aile Hekimliği Anabilim Dalı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Yoğun Bakım Bilim Dalı, Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı, Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı, El Cerrahisi Bilim Dalı, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı, FTR Romatoloji Bilim Dalı, Gastroenteroloji Bilim Dalı, Genel Cerrahi Anabilim Dalı, Geriatri Bilim Dalı, Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı, İç Hastalıkları Anabilim Dalı, İç Hastalıkları Romatoloji Bilim Dalı, İç Hastalıkları Yoğun Bakım Bilim Dalı, İmmünoloji ve Allerji Hastalıkları Bilim Dalı, Kardiyoloji Anabilim Dalı, Konsültasyon Liyezon Psikiyatrisi Bilim Dalı, Kulak,Burun ve Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı, Merkez Laboratuvarı, Nefroloji Bilim Dalı, Nöroloji Anabilim Dalı, Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı, Periferik Damar Cerrahisi Bilim Dalı, Radyoloji Anabilim Dalı, Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı, Üroloji Anabilim Dalı
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi Doktorları
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -