Hacettepe Üniversitesi Hastanesi

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri, Toplum sağlığının korunması, bireye en üst düzeyde uzmanlaşmış, kaliteli tanı ve tedavi hizmetini, çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyi buluşturarak vermek yanında, üstün nitelikli ve evrensel standartlarda eğitim, öğretim ve araştırma yapılması için gerekli altyapı desteğinin sağlanmasını amaçlar.En ileri bilgi ve teknolojinin, yeterli ve tatmin edici düzeyde, zevkli bir ortam içinde sunulduğu, Yönetimiyle örnek bir model oluşturan, Uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen, Hasta ve çalışan memnuniyetinin mükemmele ulaştığı, Lider sağlık kuruluşu olmaktır.
Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Hacettepe Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hacettepe Mh. 06230 Ankara Türkiye
Telefon Tel:0 (312) 305 50 00
Fax Fax:0 (312) 305 50 00
E-Mail E-Mail:hastane@hacettepe.edu.tr
Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Nerede
Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Hacettepe Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Hacettepe Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ERİŞKİN HASTANESİ; Acil Tıp, Adli Tıp Anabilim Dalı, Akupunktur Ünitesi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Deri ve Zührevi Hastalıkları, Doku ve Organ Nakli Merkezi, Endokrinoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Genel Dahiliye, Geriatri, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Tıbbi Patoloji, Tüp Bebek Ünitesi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Radyoloji, Romatoloji, Spor Hekimliği, Üroloji, Yoğun Bakım – İç Hastalıkları, ÇOCUK HASTANESİ; Adolesan, Alerji ve Astma, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Acil, Çocuk Cerrahisi, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Yoğun Bakım, Doku ve Organ Nakli Merkezi, Endokrinoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Gastroenteroloji-Hepatoloji, Genel Pediatri, Genetik, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İmmünoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar, Metabolizma ve Beslenme, Neonatoloji, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Pediatrik ve Perinatal Patoloji, Plastik Cerrahi ve Rekonstrüktif, Radyoloji, Romatoloji, Sosyal Pediatri, Üroloji, ONKOLOJİ HASTANESİ; Çocuk Onkoloji, Laboratuvar, Medikal Onkoloji, Nükleer Tıp, Prevantif Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Temel Onkoloji,
Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Hacettepe Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -