T.C. Sağlık Bakanlığı Fındıklı Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi

reklam
Hasta ve hasta yakını odaklı, tıbbi etik ilkelerini benimseyen, Sağlık Bakanlığı kalite standartlarına uygun ve katılımcı yönetim anlayışı ile bütüncül bir sağlık hizmeti sunmaktır.Sağlık hizmeti sunumunda kalite standartlarını yakalayarak hasta memnuniyetini yükseltmek ve ülke çapında örnek hastane olmak.
T.C. Sağlık Bakanlığı Fındıklı Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
T.C. Sağlık Bakanlığı Fındıklı Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sahil Mah. Muzaffer Birben Caddesi No: 33 Fındıklı / RİZE
TelefonTel:0 464 511 30 25 – 511 45 37
FaxFax:0 464 511 25 31
E-MailE-Mail:…
T.C. Sağlık Bakanlığı Fındıklı Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi Nerede
T.C. Sağlık Bakanlığı Fındıklı Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi Randevu Alma
Etimessgut T.C. Sağlık Bakanlığı Fındıklı Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
T.C. Sağlık Bakanlığı Fındıklı Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut T.C. Sağlık Bakanlığı Fındıklı Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
T.C. Sağlık Bakanlığı Fındıklı Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil Birim,Dahiliye Kliniği,Genel Cerrahi Kliniği,Aile Hekimliği,Ağız ve Diş Sağlığı,Diyaliz Ünitesi,Görüntüleme,Labaratuvar
T.C. Sağlık Bakanlığı Fındıklı Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi Doktorları
EtimessgutT.C. Sağlık Bakanlığı Fındıklı Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi - Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa - Özel Başarı Hastanesi - Özel Asya Hastanesi - Özel Yıldız Academia Hastanesi - Özel İstanbul Şafak Hastanesi - Özel Duygu Hastanesi - Özel Bilge Hastanesi - Özel Ortomedica Hastanesi - Özel Avrupa Şafak Hastanesi -