Arhavi Devlet Hastanesi

reklam
Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, hasta ve hasta yakını memnuniyeti odaklı, çalışanlarının haklarına saygılı, insan hayatını her şeyden fazla önemseyerek hayatı güzelleştirmeyi hedefleyen, tıbbın tüm alanlarındaki değişimleri takip ederek bu değişime ayak uyduran, sağlık sektörünün ihtiyaçlarını gören ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekçi politikalar ile büyümeyi hedefleyen sağlık kuruluşu olmak.Sağlıkta güvenilir, kaliteli ve şeffaf hizmet anlayışı ile insanların tercih ettikleri ilk adres, çalışanların hastanemizden ayrılmak istemediği bir kurum olmak.
Arhavi Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Arhavi Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Boğaziçi Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:08200 Arhavi, Artvin
TelefonTel:0 466 312 40 71
Fax0 466 312 30 55
E-MailE-Mail:arhavi.dh@saglik.gov.tr
Arhavi Devlet Hastanesi Nerede
Arhavi Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Arhavi Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Arhavi Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Aile Hekimliği,Acil Sağlık Hizmetleri,Anestezi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Dahiliye,Diş Hastalıkları,Genel Cerrahi,Kadın Hastalıları ve Doğum,Göz Polikliniği
Arhavi Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -