Arhavi Devlet Hastanesi

Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, hasta ve hasta yakını memnuniyeti odaklı, çalışanlarının haklarına saygılı, insan hayatını her şeyden fazla önemseyerek hayatı güzelleştirmeyi hedefleyen, tıbbın tüm alanlarındaki değişimleri takip ederek bu değişime ayak uyduran, sağlık sektörünün ihtiyaçlarını gören ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekçi politikalar ile büyümeyi hedefleyen sağlık kuruluşu olmak.Sağlıkta güvenilir, kaliteli ve şeffaf hizmet anlayışı ile insanların tercih ettikleri ilk adres, çalışanların hastanemizden ayrılmak istemediği bir kurum olmak.

Arhavi Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Arhavi Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Boğaziçi Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:08200 Arhavi, Artvin  
Telefon 0 466 312 40 71
Fax 0 466 312 30 55
E-Mail arhavi.dh@saglik.gov.tr

Arhavi Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Arhavi Devlet Hastanesi Nerede
Arhavi Devlet Hastanesi Randevu Alma
Arhavi Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Arhavi Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Arhavi Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Arhavi Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Aile Hekimliği

-Acil Sağlık Hizmetleri

-Anestezi

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Dahiliye

-Diş Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Kadın Hastalıları ve Doğum

-Göz Polikliniği

Arhavi Devlet Hastanesi Doktorları
Arhavi Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -