Muğla Ortaca Devlet Hastanesi

reklam
Deneyimli kadrosu ile bölge halkına ileri teknoloji ve bilimsel gelişmeler ışığında nitelikli, kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak.Öncelikle tercih edilen, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini arttırmak için, ekibi ve altyapısıyla ; içten, yenilikçi, çevreye saygılı ve kaliteli sağlık hizmeti sunarak bölgesinde sağlık sektöründe fark yaratmak ve lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Ortanca Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ortanca Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Gölbaşı Mahallesi Hastane Caddesi No:6 Ortaca/ Muğla
TelefonTel:0.252 282 5313-+90.252 282 9701 +90.252 282 9702 +90.252 282 9700
FaxFax:0.252 282 6545
E-MailE-Mail:ortacadevlet@gmail.com
Ortanca Devlet Hastanesi Nerede
Ortanca Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ortanca Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ortanca Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ortanca Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ortanca Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Klinikler,Laboratuar,Poliklinikler,Radyoloji
Ortanca Devlet Hastanesi Doktorları
EtimessgutOrtanca Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi - Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa - Özel Başarı Hastanesi - Özel Asya Hastanesi - Özel Yıldız Academia Hastanesi - Özel İstanbul Şafak Hastanesi - Özel Duygu Hastanesi - Özel Bilge Hastanesi - Özel Ortomedica Hastanesi - Özel Avrupa Şafak Hastanesi -