Muğla Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Sağlık hizmetlerini insan ve hasta hakları çerçevesinde, uluslararası hizmet kalitesi standartlarını temel alarak, bilimsel araştırmalar ışığında, etik kurallara uygun,profesyonellik ve ekip ruhu içinde, etkin, verimli, saygın, kaliteli, kolay ulaşılabilir ve güler yüzlü bir anlayışla topluma sunmaktır.Uluslararası standarlara uygun sağlık hizmeti sunarak,en üst düzeyde bilimsel rol üstlenebilen,güven ve saygınlık konusunda önder,tercih edilen,hizmetleri ile mutluluk veren bir sağlık kurumu olmaktır.
Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Tuzla Mah. Mustafa Kemal Bulv.563 Sok. No:53 Eski SSK Hastanesi Arkası Fethiye/MUĞLA
TelefonTel:0.252 614 01 02
FaxFax:0.252 614 01 71
E-MailE-Mail:mglfethiyeadsm.bsh@saglik.gov.tr
Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi,Pedodonti,Periodontoloji,Protez,Endodonti,Panoramik Röntgen,Periapikal Röntgen,Evde Bakım Hizmetleri,Genel Anestezi,Gömülü Diş,İmplant,Sağlık Turizmi,Restoratif diş tedavisi
Fethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
EtimessgutFethhiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi - Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa - Özel Başarı Hastanesi - Özel Asya Hastanesi - Özel Yıldız Academia Hastanesi - Özel İstanbul Şafak Hastanesi - Özel Duygu Hastanesi - Özel Bilge Hastanesi - Özel Ortomedica Hastanesi - Özel Avrupa Şafak Hastanesi -