Kemer Devlet Hastanesi

reklam
Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetleri sunan hastanemizde bu hizmetten yararlanan herkese eşit ulaşılabilir, insan haklarına saygılı, etik değerlere bağlı, kaynakları etkin kullanan, mevzuata uygun, nitelikli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktır.Ayrıca tüm kurum ve kuruluşların beklentilerini kalite anlayışı çerçevesinde karşılamaktır.Sürekli gelişen, çağdaş ve bilimsel sağlık hizmeti üreten, teknolojik donanıma sahip, hasta ve çalışan güvenliğinde tercih edilen bir sağlık kurumu haline gelmektir.
Kemer Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Kemer Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :YENİ MAHALLE DEDELER MEVKİİ NO:31 KEMER/ANTALYA
TelefonTel:0 242 814 15 50
Fax0 242 814 51 60
E-MailE-Mail:antalyadhs8@saglik.gov.tr
Kemer Devlet Hastanesi Nerede
Kemer Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kemer Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kemer Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Ameliyathane,Diyaliz,Diyet Polikliniği,Eforlu EKG Birimi,Endoskopi,Evde Sağlık Hizmetleri,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Görüntüleme,Hasta Hakları,Laboratuvar,Odyometri,Palyatif Bakım Merkezi,Poliklinikler,Sağlık Kurulu,Yataklı Servisler,Yoğun Bakım
Kemer Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -