İscehisar Devlet Hastanesi

reklam

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, zamanında, kaliteli ve güvenli tedavi edici uygulamaları ve sağlık hizmetlerimizi, hiçbir ayırım gözetmeksizin nitelikli personel kadromuz ile güler yüzle sunmaktır.Bölgemizde, sağlık hizmetini mükemmeliyete taşıyacak çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ile örnek gösterilen toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayabilen ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

İscehisar Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler

İscehisar Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres :Fatih Mahallesi Belen Sokak İscehisar / Afyonkarahisar
TelefonTel:(0272) 341 43 05
Fax(0272) 341 45 92
E-MailE-Mail:http://www.iscehisardh.saglik.gov.tr

İscehisar Devlet Hastanesi Nerede

İscehisar Devlet Hastanesi Randevu Alma

İscehisar Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

İscehisar Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

İscehisar Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

İscehisar Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

Dahiliye Polikliniği,Çocuk Hastalıkları Polikliniği,Diş Poliklinikleri,Laboratuvar ve Tetkik Hizmetleri,Dahiliye,Acil Servis

İscehisar Devlet Hastanesi Doktorları

İscehisar Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -