Özel Afyon Fuar Hastanesi

Vatandaşlarımıza en öncelikli olan sağlık hizmetlerini, ihtiyaçları ve beklentilerini dikkate alarak, uluslararası standartlarda, daha iyi, daha güvenilir, daha pratik, daha ekonomik, daha tatminkar bir şekilde, tıbbi etiğe uygun olarak sunmak.Mümkün olan en yakın zamanda ülkemiz standartlarında sağlık alanında yapılabilen ne varsa ilimizde de bu hizmetleri sunabilecek kapasitede etkin, güvenilir, tıptaki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden, bölgemizde itibarlı ve tercih edilen modern bir hastane düzeyine erişmek.
Özel Afyon Fuar Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Afyon Fuar Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kültür Park Fuar Alanı Yenice Mahallesi Afyonkarahisar / Merkez
Telefon Tel:0 272 223 44 44
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@fuarhastanesi.com
Özel Afyon Fuar Hastanesi Nerede
Özel Afyon Fuar Hastanesi Randevu Alma
Özel Afyon Fuar Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Afyon Fuar Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Afyon Fuar Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Afyon Fuar Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ağız Ve Diş Sağlığı, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Dermatoloji (Cildiye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıklar, Ortopedi Ve Travmatoloji, Psikiyatri, Psikoloji Birimi, Radyoloji, Sağlıklı Beslenme Ve Diyet Birimi, Sigara Bırakma Polikliniği, Üroloji, Ayak Sağlığı Merkezi, Meme Sağlığı Merkezi, Obezite Merkezi, Hemoroid Ve Anorektal Hastalıklar Merkezi, Hacamat Merkezi, Check-Up Merkezi, Güzellik Merkezi, Kalp Sağlığı Merkezi, Aile ve Evlilik Danışmanlığı, Psikoteknik Birimi
Özel Afyon Fuar Hastanesi Doktorları
Özel Afyon Fuar Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -