Borçka Devlet Hastanesi

reklam
Hastanemize başvuran tüm bireylere güler yüzlü, insan haklarına saygılı şekilde ihtiyaç ve beklentilerinin en kısa sürede karşılanarak sağlık hizmetinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamaktır.Güvenli, Saygın, Kaliteli ve Yenilikçi hizmet anlayışı ile bölgede hizmet veren en iyi hastane olmaktır.
Borçka Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Borçka Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres : Aksu Mahallesi Sigorta Caddesi PK 08400 Borçka / Artvin
TelefonTel:0 466 415 25 75
Fax0 466 415 21 26
E-MailE-Mail:borcka.dh@saglik.gov.tr
Borçka Devlet Hastanesi Nerede
Borçka Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Borçka Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Borçka Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Polikliniği,Anestezi ve Reanimasyon Polikliniği,Aile Hekimliği Polikliniği,Ağız Diş Sağlığı Polikliniği,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği,Diyetisyen Polikliniği (Konsultasyon),Kulak Burun Boğaz Polikliniği,Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği,İç Hastalıklar (Dahiliye) Polikliniği,Sağlık Bakım Hiz. Birimleri
Borçka Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -