Artvin Devlet Hastanesi

reklam
Sağlık hizmetlerinde hastalara çağdaş, hasta haklarını koruyan etik değerlere bağlı kaliteli, güvenilir bir hizmet sunmak. Hasta ve çalışan güvenliğini korumak, ihtiyaç duyulan alanlarda çalışan ve hastalara düzenli aralıklarla eğitim vermek çalışan ve hasta memnuniyetini yükselterek hastanemizin hizmet kalitesinin devamlılığını sağlamak.Tecrübeli ve eğitimli personeliyle Hizmet Kalite Standartlarına uygun sağlık hizmeti sunarak, hasta ve çalışanına güven veren hastane olmak. Sağlık hizmetindeki standartlarını en üst seviyeye çıkararak yenilenen teknolojiyi takip ederek tercih edilen sağlık kuruluşu olmak.
Artvin Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Artvin Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Çarşı Mahallesi Hastane Caddesi Artvin Devlet Hastanesi PK 08000 Artvin/Merkez
TelefonTel:0 466 21210 40
Fax0 466 212 3423
E-MailE-Mail:artvindhs5@saglik.gov.tr
Artvin Devlet Hastanesi Nerede
Artvin Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Artvin Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Artvin Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS,ANESTEZİ,BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ,BİYOKİMYA,CİLDİYE,ÇOCUK CERRAHİSİ,ÇOCUK HASTALIKLARI,ÇOCUK RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI,DAHİLİYE,ENFEKSİYON HASTALIKLARI,FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON,GENEL CERRAHİ,GÖĞÜS HASTALIKLARI,GÖĞÜS CERRAHİ,GÖZ HASTALIKLARI,KULAK BURUN BOĞAZ,KARDİYOLOJİ,KALP ve DAMAR CERRAHİSİ,KADIN HASTALIKLARI,MİKROBİYOLOJİ,NEFROLOJİ,NÖROLOJİ,ORTOPEDİ ve TRAVMATOLOJİ,PATOLOJİ,PSİKİYATRİ,PLASTİK CERRAHİ,RADYOLOJİ,ÜROLOJİ
Artvin Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi - Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa - Özel Başarı Hastanesi - Özel Asya Hastanesi - Özel Yıldız Academia Hastanesi - Özel İstanbul Şafak Hastanesi - Özel Duygu Hastanesi - Özel Bilge Hastanesi - Özel Ortomedica Hastanesi - Özel Avrupa Şafak Hastanesi -