Tokat Zile Devlet Hastanesi

Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir, sağlıklı yaşam ortağı olmak.Ulusal ve uluslararası standartları esas alarak, bu doğrultudaki yönetsel destekle, hasta ve çalışan memnuniyet odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak üzere kurulmuştur.

Zile Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Zile Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kahya Mahallesi Ata Caddesi No:1 Zile / Tokat 60400 Türkiye  
Telefon 0.3563175098
Fax 0.3563175506
E-Mail tokatdhs10@saglik.gov.tr

Tokat Zile Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Zile Devlet Hastanesi Nerede
Zile Devlet Hastanesi Randevu Alma
Tokat Zile Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Zile Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Tokat Zile Devlet Hastanesinde Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Zile Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Sosoyal Hizmet Birimi

-Evde Sağlık

-Doğumhane

-Yoğun Bakım

-Palyatif Ünitesi

-Endoskopi Ünitesi

-Diyaliz

-Ameliyathane

-Acil

Zile Devlet Hastanesi Doktorları
Tokat Zile Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -