Tokat DR.Cevdet Aykan Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi

Hastanemize başvuran her kesimde bireye; güler yüzlü, insan haklarına saygılı bir şekilde hasta mahremiyetini en üst düzeyde tutarak ihtiyaç ve beklentileri en etkili biçimde karşılayarak, hasta ve çalışan güvenliğini temel alarak çağdaş güvenilir bir ortamda, beden akıl ve ruh bütünlüğünü koruyarak en yüksek kalitede kesintisiz hizmet sunmak için varız. Çalışan ve hasta memnuniyetini ön planda tutmak, İlgili, anlayışlı, güler yüzlü hizmet sunmak, Çevreye ve insana saygılı, Sağlık hizmetini kaliteli ve hızlı sunmak, Tüm kaynakları etkin kullanmak, Tıbbi etik kurallara bağlı kalmak, Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek, Sağlıkta kalite standartlarını hastanede en uygulanabilir düzeye çıkarmak, Sağlık bakımı konusunda hasta ve hasta yakınları tarafından öncelikle tercih edilen ve çalışanlar tarafından benimsenen bir hastane olmak.

Tokat DR.Cevdet Aykan Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Hakkında İçerikler
Tokat DR.Cevdet Aykan Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Perakende Mahallesi, Gaziosmanpaşa Blv. SGK Karşısı No:333 Tokat  
Telefon (0356) 215 00 70 / 71-72-73-74-76
Fax (0356)215 00 51
E-Mail tokatrhh1@saglik.gov.tr

Tokat DR.Cevdet Aykan Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Tokat DR.Cevdet Aykan Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Nerede
Tokat DR.Cevdet Aykan Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Tokat DR.Cevdet Aykan Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tokat DR.Cevdet Aykan Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Tokat DR.Cevdet Aykan Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Tokat DR.Cevdet Aykan Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Eczane

-Sağlık Hizmeti Sunulan Bölümler

-Acil Ünitesi

-Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi Hizmetleri

-Çocuk ve Ergen Psikiyatri Hizmetleri

-Toplum Ruh Sağlığı Hizmetleri

Tokat DR.Cevdet Aykan Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Doktorları
Tokat DR.Cevdet Aykan Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -