Taşova Devlet Hastanesi

Hastanemize başvuranların memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için,sağlıkta kalite standartlarına uygun, zamanında, güler yüzlü sağlık hizmeti sunmak.Sağlıkta kalite standartlarını yakalamak için sürekli iyileştirmeler yapmak.Çalışanlarının memnuniyetini esas alan ekip çalışmasıyla hizmet vermek.Mevcut kaynaklarımızı yerinde ve etkin kullanmak.Fiziki ve sosyal çevremize yönelik sorumluluklarımızı yerine getirmek.Tedarikçilerimizle, karşılıklı işbirliği anlayışı içerisinde çalışmak

 

Taşova Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Taşova Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Sanayi Mah. Hastane Cad. No: 1 05800 Taşova / Amasya  
Telefon Tel:0 (358) 312 24 24
Fax (0358) 312 37 51 – 52
E-Mail  amasyadh5@saglik.gov.tr

Taşova Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Taşova Devlet Hastanesi Nerede
Taşova Devlet Hastanesi Randevu Alma
Taşova Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Taşova Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Taşova Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Taşova Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Dahili Klinikler

-Cerrahi KliniklerÖ

-Zellikli Birim

Taşova Devlet Hastanesi Doktorları
Taşova Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -