Silivri Devlet Hastanesi

Hasta haklarına riayet eder, onlara doktor seçme hakkı tanır ve bebek dostudur. Gelişen tıbbi teknolojileri yakından takip ederek modern, etkin ve hastalarını memnun edecek düzeyde sağlık hizmeti verir. Güler yüzlü anlayışlı ve tecrübeli personeliyle, insanımızın layık olduğu sağlık hizmetini bir ekip ruhu ile sunar. Sürekli gelişme iddiası taşıyan ve kaliteyi yaşam biçimi olarak algılayan bir ekibe sahiptir. Güvenilir sağlıklı yaşam ortağı ve hasta-çalışan memnuniyetine ulaşma çabamız sayesinde her zaman tercih edilen hastane olmaktır.Sağlıkta Kalitenin Geliştirilmesi ve Değerlendirilmesine Dair Yönetmelik gereklerine uygun olarak sağlık hizmeti vermeyi, Kalite Yönetim Sistemi’nin devamlılığını sağlamayı ve sistemi sürekli geliştirmeyi, Hastaların nezdinde tescil edilmiş bir devlet hastanesi olmayı, sunduğu sağlık hizmetlerinin kalitesi ile bölgemizde bir marka haline gelmeyi kurumsal bir misyon olarak benimsemiştir. Etik ilkelerden ödün vermeden teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, ulusal kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sağlıkta öncü uygulamalarla toplumun yaşam kalitesini yükselten sağlık hizmeti sunmaktır.

Silivri Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Silivri Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yeni Mah. Nedim Beyazgül Sok. No:4 Silivri / İstanbul  
Telefon 0 212 727 21 00
Fax 0 212 727 46 63
E-Mail istanbuldhs15@saglik.gov.tr

Silivri Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Silivri Devlet Hastanesi Nerede
Silivri Devlet Hastanesi Randevu Alma
  Silivri Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Silivri Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Silivri Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Silivri Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Beyin ve Sinir Cerrahisi

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Deri ve Zührevi Hastalıklar

-Enfeksiyon Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-İç Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kulak Burun Boğaz 

-Nöroloji

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Psikiyatri

-Üroloji

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz

-Kardiyoloji

-Anestezi ve Reanimasyon

-Psikoloji Polikliniği

Silivri Devlet Hastanesi Doktorları
Silivri Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -