Özel Medical Park Silivri Hastanesi

Çalışanlarımız ile birlikte sürekli gelişerek, evrensel standartlardaki sağlık hizmeti anlayışımız ve yarattığımız bilimsel katkılarımız ile dünyada referans gösterilen bir organizasyon olmayı hedefleriz. Tüm insanların sağlıklı bir hayat sürmesi için çalışırız. Değerlerimiz ; – İnsana değer veririz, güvenilir olmak vazgeçilmezimizdir. – Sunduğumuz her türlü hizmetle fark yaratırız. – Bilimsel yaklaşımlara ve sürekli gelişime inanırız. – Çevik, hedef odaklı ve başarı azmi yüksek bir takımız. – Etik ilkelerimiz ve iş ahlakımızla örnek gösteriliriz.
Özel Medical Park Silivri Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medical Park Silivri Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mimar Sinan Mah, Mimar Sinan Cd. No:72, 34570 Silivri/İstanbul
Telefon Tel:444 50 58
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Medical Park Silivri Hastanesi Nerede
Özel Medical Park Silivri Hastanesi Randevu Alma
Özel Medical Park Silivri Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medical Park Silivri Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medical Park Silivri Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medical Park Silivri Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI ANESTEZİ VE REANİMASYON BESLENME VE DİYET BEYİN VE SİNİR CERRAHİ BİYOKİMYA CHECK UP ÇOCUK CERRAHİSİ ÇOCUK KARDİYOLOJİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI DERMATOLOJİ ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE MİKROBİYOLOJİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON GASTROENTEROLOJİ GENEL CERRAHİ GİRİŞİMSEL RADYOLOJİ GÖĞÜS HASTALIKLARI GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI İÇ HASTALIKLARI (Dahiliye) KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM KALP VE DAMAR CERRAHİSİ KARDİYOLOJİ KULAK BURUN BOĞAZ NEFROLOJİ NÖROLOJİ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ PATOLOJİ PSİKOLOJİ RADYOLOJİ ÜROLOJİ YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM YOĞUN BAKIM
Özel Medical Park Silivri Hastanesi Doktorları
Özel Medical Park Silivri Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -