Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesi

Halkımızın Hem Fiziki Hemde Psikolojik Sağlığını Korumayı Bilgi Çağının Gereklerine Paralel Olarak Teknoloji En Üst Düzeyde Kullanarak Dalında Uzmanlaşmış Hekim Ve Personeli İnsanımıza En Çağdaş Ve Kaliteli Sağlık Hizmetini Sunmayı Amaçlar.Hizmet Sunumunun En Konforlu Ve İleri Teknolojiyi İle Kullanıldığı Halka ve Personeline Yakın Bir Yönetim Modelinin Tercih Edildiği Hasta ve Çalışan Memnuniyetine Çok Önem Veren Bölgesinde Lider Bir Sağlık Kuruluşu Olmaktır.

Birecik Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Birecik Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kurtuluş Mahallesi Birecik Devlet Hastanesi, Birecik, ŞANLIURFA  
Telefon 0.414 652 10 83
Fax 0.414 652 47 75
E-Mail sanliurfadhs2@saglik.gov.tr

Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Birecik Devlet Hastanesi Nerede
Birecik Devlet Hastanesi Randevu Alma
Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Birecik Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Birecik Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-İdari Birimler

-Acil Hizmetleri

-Poliklinikler

-Yataklı Servisler

-Ameliyathane

-Diyaliz

-Yoğun Bakım Servisleri

-Radyoloji

-Hasta Hakları

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Laboratuvar

-Gebe Okulumuz

-Diyabet Okulu

Birecik Devlet Hastanesi Doktorları
Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -