Özel Burak Tıp Merkezi

Özel Burak Tıp Merkezi sağlıkta son teknoloji ve işinde uzman doktorlarıyla hayat ve yaşam standartlarına uygun odaları ve cihazlarıyla hijyen ve titizliğiyle Birecikte ilk ve tek hastanedir.
Özel Burak Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Burak Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Meydan Mah. Hastane Cad. Cezaevi yanı No:119 Birecik/Şanlıurfa
Telefon Tel:0 (414) 652-8081
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Burak Tıp Merkezi Nerede
Özel Burak Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Burak Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Burak Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Burak Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Burak Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yoğun Bakım
Özel Burak Tıp Merkezi Doktorları
Özel Burak Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -