Samsun Terme Devlet Hastanesi

Hastanemiz hizmet sunumu konusunda gelecekte olabilecek değişimleri görebilmesi ve etkilerini doku anlaşmazlığı olmaksızın yaşayabilme ve rekabet gücünü arttırabilmesi için ileriye dönük, varmak istediği ideallerini halkımızın hak ettiği çağdaş ve bilimsel sağlık hizmetlerini üretmektir.Yeniliklere açık ve üretken bir ekip anlayışı ile hasta ve çalışan memnuniyetini üst düzeyde tutarak sağlıkta kalite standartlarına uygun bir şekilde sağlık hizmetlerinin sunumunu en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışan güvenilir bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Terme Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Terme Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Cumhuriyet Mahallesi Kemer Sok. No:8 Terme – Samsun  
Telefon 0.362 875 00 40
Fax 0.362 875 01 40
E-Mail

Samsun Terme Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Terme Devlet Hastanesi Nerede
Terme Devlet Hastanesi Randevu Alma
Samsun Terme Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Terme Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Samsun Terme Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Terme Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Psikiyatri Kliniği

-Nöroloji Kliniği

-Kardiyoloji Kliniği

-İç Hastalıkları

-Gögüs Hastalıkları Kliniği

-FizikTedavi Kliniği

-Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği

-Deri ver Zührevi Hastalıklar Kliniği

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği

Terme Devlet Hastanesi Doktorları
Samsun Terme Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -