Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi

Biz 7 kişi, yaşamın farklı yerlerinde çocuk olduk, büyüdük, hayatı deneyimledik. Profesyonel yaşamımızda insanı seçmiştik. İnsanın her halinin varolduğunu kabul etmiştik. Hatalar yapabildiğini, zorluklarla karşılaşabildiğini, sıkıştığını, krizlerde boğulduğunu gördük. Hayal kırıklıklarını, başarısızlıklarını yaşadık/izledik. Biz insanı seçmiştik. Yaşam akışı da bizi “insan” da dost kıldı. Çatımız da Terapi İstanbul oldu. Yaşamı kolaylaştırmak ve keyifli kılmak, sorunlarla başa çıkma becerilerini arttırmak, sorunlara farklı pencerelerden bakmak, ertelemeye, yok saymaya, yılgınlıklara izin vermeden; bireye, çifte, aileye değişim ve dönüşüm sürecinde bilimsel ve etik anlayışla eşlik etmeyi amaçlıyoruz.

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Suadiye Mahallesi, Müzeyyen Sokak No:1-1 Büyükhanlı Konutları B2 Blok D:10 – Suadiye/Kadıköy – İstanbul  
Telefon 0 216 418 02 60
Fax
E-Mail Info@Terapiistanbul.Com

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Nerede
Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Randevu Alma
Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Bireysel Piskoterapi

-Psikiyatri

-Çift Ve Evlilik Terapisi

-Cinsel İşlev Bozukluğu

-Çocuk Danışmanlığı

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Doktorları
Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -