Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi

Biz 7 kişi, yaşamın farklı yerlerinde çocuk olduk, büyüdük, hayatı deneyimledik. Profesyonel yaşamımızda insanı seçmiştik. İnsanın her halinin varolduğunu kabul etmiştik. Hatalar yapabildiğini, zorluklarla karşılaşabildiğini, sıkıştığını, krizlerde boğulduğunu gördük. Hayal kırıklıklarını, başarısızlıklarını yaşadık/izledik. Biz insanı seçmiştik. Yaşam akışı da bizi “insan” da dost kıldı. Çatımız da Terapi İstanbul oldu. Yaşamı kolaylaştırmak ve keyifli kılmak, sorunlarla başa çıkma becerilerini arttırmak, sorunlara farklı pencerelerden bakmak, ertelemeye, yok saymaya, yılgınlıklara izin vermeden; bireye, çifte, aileye değişim ve dönüşüm sürecinde bilimsel ve etik anlayışla eşlik etmeyi amaçlıyoruz.
Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kalamış Cad. Cengiz Topel Sok. No:1 D:6 Kadıköy/İstanbul – Asya Türkiye
Telefon Tel:0 216 418 02 60
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:Info@Terapiistanbul.Com
Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Nerede
Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Randevu Alma
Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Bireysel Piskoterapi, Psikiyatri, Çift Ve Evlilik Terapisi, Cinsel İşlev Bozukluğu, Çocuk Danışmanlığı
Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Doktorları
Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -