Özel Opera Yaşam Hastanesi

Hastanelerimizde, tıbbın en temel doğrusu olan,önce zarar vermemek ilkesiyle etik değerlerden ödün vermeden, insanımızın mutluluğuna hizmet edecek, Nitelikli, güvenilir ve bilimsel bir sağlık hizmetini,hasta haklarını gözeterek, tüm ihtiyaç, istek ve beklentileri karşılayan,Güvenilir, ulaşılabilir, kesintisiz, düzeyli ve yüksek hizmet kalitesi ile hastalarımızı birinci derecede yakınlarımız gibi görerek,hasta memnuniyetini daima ön planda tutacak şekilde, 365 gün / 24 saat, bize ihtiyacı olanların sağlık sorunlarını gidermek görevimizdir.Hastalıkların önlenmesi, teşhisi ve tedavisinde tüm insanlara Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunarak güvenilir hastaneler grubu olmak. Sağlık sektörü ve hastanelerimiz için bilgili ve donanımlı sağlık profesyonelleri alanına alanına yatırım yapmak.
Özel Opera Yaşam Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Opera Yaşam Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cumhuriyet Mah. 629 Sok. No:16 – ANTALYA
Telefon Tel:0 (242) 212 0 666
Fax Fax:0 (242) 346 49 49
E-Mail E-Mail:…
Özel Opera Yaşam Hastanesi Nerede
Özel Opera Yaşam Hastanesi Randevu Alma
Özel Opera Yaşam Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Opera Yaşam Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Opera Yaşam Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Opera Yaşam Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji (Bevliye), Check – Up Merkezi, Endoskopi Laboratuvarı, Göz Hastalıkları, Odyoloji, Patoloji Laboratuvarı, Radyoloji Laboratuvarı, Uyku Laboratuvarı, Üroloji Laboratuvarı, YOĞUN BAKIM BİRİMLERİ , Cerrahi Yoğun Bakım, Dahiliye Yoğun Bakım, Koroner Yoğunbakım
Özel Opera Yaşam Hastanesi Doktorları
Özel Opera Yaşam Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -