Özel OFM Antalya Hastanesi

Sağlıkta; güveni, saygınlığı, hasta ve çalışan memnuniyetini temel ilke edinmiş, kurumsal kimliği ve özgün yönetim yapısı ile öne çıkan, uluslararası düzeyde örnek bir sağlık kuruluşu olmaktır. Etik değerlerden ödün vermeden hastaların ve çalışanların haklarını gözeten, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağın gerektirdiği teknolojik standartlarda sunmak.
Özel OFM Antalya Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel OFM Antalya Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yükseliş Mah. Mehmet Akif Cad. (Dokuma Cumartesi Pazarı Karşısı) No:96 Kepez / ANTALYA
Telefon Tel:444 5 007
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel OFM Antalya Hastanesi Nerede
Özel OFM Antalya Hastanesi Randevu Alma
Özel OFM Antalya Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel OFM Antalya Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel OFM Antalya Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel OFM Antalya Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Gastroenteroloji, Nefroloji, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Nükleer Tıp,, Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji, Tıbbi Genetik, Acil, Yoğun Bakım, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel OFM Antalya Hastanesi Doktorları
Özel OFM Antalya Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -