Özel Novomed KBB Merkezi

1998 yılından buyana Bursa‘da Kulak-Burun-Boğaz hastalıkları alanında çağdaş tıbbi yaklaşım ve olanakları kullanarak güvenilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunuyoruz. Üç Kulak-Burun-Boğaz hastalıkları uzmanı, odyometrist ve yardımcı kadromuzla 400 m2‘lik iki katlı binamızda üç endoskopik muayene ünitesi, muayene odası, iki otomikroskopi ünitesi ve bir odyoloji ünitesi ile hizmet vermekteyiz.
Özel Novomed KBB Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Novomed KBB Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:NovoMed Zübeyde Hanım Cad. No:5 Şeyda Ap. 16090 Bursa
Telefon Tel:0224 232 27 00
Fax Fax:0224 233 77 41
E-Mail E-Mail:novomed@novomed.com.tr
Özel Novomed KBB Merkezi Nerede
Özel Novomed KBB Merkezi Randevu Alma
Özel Novomed KBB Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Novomed KBB Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Novomed KBB Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Novomed KBB Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Özel Novomed KBB Merkezi Doktorları
Özel Novomed KBB Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -