Özel Doruk Bursa Hastanesi

reklam
Uzmanlaştığımız sağlık hizmetlerinde, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygılı, gelişmiş sağlık teknolojisi ile topluma Kaliteli Sağlık Hizmeti vermek.Kaliteli sağlık hizmeti sunumunda ulusal ve uluslararası platformda Doruk Sağlık Grubu olarak tanınmak.
Özel Doruk Bursa Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Doruk Bursa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Zübeyde Hanım Cad. No:5 Çekirge
TelefonTel:0 (224) 444-0455
FaxFax:…
E-MailE-Mail:…
Özel Doruk Bursa Hastanesi Nerede
Özel Doruk Bursa Hastanesi Randevu Alma
Özel Doruk Bursa Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doruk Bursa Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Doruk Bursa Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doruk Bursa Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye),İç Hastalıkları (Dahiliye),Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye),Nöroloji,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Kardiyoloji,Genel Cerrahi,Çocuk Cerrahisi,Göz Hastalıkları,Üroloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ortopedi ve Travmatoloji,Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi),Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Biyokimya,Radyoloji,Mikrobiyoloji,Acil,Yeni Doğan Yoğun Bakım,Yoğun Bakım,Sitogenetik,Moleküler Genetik,Deri ve Zührevi Hastalıklar,Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Özel Doruk Bursa Hastanesi Doktorları
Özel Doruk Bursa Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Bağcılar Safa Hastanesi - Özel Medicine Hospital Hastanesi - Özel Hospitalist Hastanesi - Özel Medilife Bağcılar Hastanesi - Özel Bağcılar Tekden Hastanesi - Özel Medicana Avcılar Hastanesi - Özel Avcılar Hospital - Özel Avcılar Anadolu Hastanesi - Özel Memorial Ataşehir Hastanesi - Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi -