Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi

Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini, en ekonomik şekilde sunmak. Devamlı gelişmeyi ve yenilenmeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemine sahip göz merkezi olmak.
Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Saray Mah. Pelitlik Cad. Metin Tuna Apt. No:13/A
Telefon Tel:0 (242) 511-5846
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi Nerede
Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları
Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Lazer Göz Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -