Özel Marmara Tıp Merkezi

istanbul Göztepe minibüs caddesindeki Özel Marmara Tıp Merkezinde, poliklinikler, acil, diyetisyen, laboratuvar, röntgen, mamografi, usg-doppller, evde hemşire hizmetleri, diş doktoru ve estetik bölümü ile hizmetinizdeyiz. Tıp merkezimizde 24 saat boyunca doktor, hemşire ve laboratuvar teknisyeni acil vakaları karşılamakta, gereğinde eve giderek müdahalede bulunmaktadır. Anlaşmalı ambulanslarla hasta nakli sağlanmaktadır. Bağ-Kur, SSK, Emekli Sandığı, çalışan devlet memurları, bankalar ve özel sigortalarla anlaşmamız vardır.

Özel Marmara Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Marmara Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:150 Göztepe, Kadıköy – İstanbul  
Telefon 0 216 567 567 1
Fax
E-Mail

Özel Marmara Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Marmara Tıp Merkezi Nerede
Özel Marmara Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Marmara Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Marmara Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Marmara Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Marmara Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Cildiye

-Enfeksiyon Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-İç Hastalıkları

-Kadın Doğum

-Kulak Burun Boğaz

-Nöroloji

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Psikiyatri

-Psikolog

-Diyetisyen

-Akupunktur

-Check-Up

Özel Marmara Tıp Merkezi Doktorları
Özel Marmara Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -