Özel Marmara Tıp Merkezi

istanbul Göztepe minibüs caddesindeki Özel Marmara Tıp Merkezinde, poliklinikler, acil, diyetisyen, laboratuvar, röntgen, mamografi, usg-doppller, evde hemşire hizmetleri, diş doktoru ve estetik bölümü ile hizmetinizdeyiz. Tıp merkezimizde 24 saat boyunca doktor, hemşire ve laboratuvar teknisyeni acil vakaları karşılamakta, gereğinde eve giderek müdahalede bulunmaktadır. Anlaşmalı ambulanslarla hasta nakli sağlanmaktadır. Bağ-Kur, SSK, Emekli Sandığı, çalışan devlet memurları, bankalar ve özel sigortalarla anlaşmamız vardır.
Özel Marmara Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Marmara Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:150 Göztepe, Kadıköy – İstanbul
Telefon Tel:0216 567 567 1
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Marmara Tıp Merkezi Nerede
Özel Marmara Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Marmara Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Marmara Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Marmara Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Marmara Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Cildiye, Enfeksiyon Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Doğum, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Psikolog, Diyetisyen, Akupunktur, Check-Up
Özel Marmara Tıp Merkezi Doktorları
Özel Marmara Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -