Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi

“Yaşam kalitesini artırmak için dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak.””Sağlığın merkezi olmak.”
Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cumhuriyet Mahallesi 2255 sokak no:3 Gebze 41400 Kocaeli
Telefon Tel:44 44 276
Fax Fax:0262 678 55 45
E-Mail E-Mail:…
Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi Nerede
Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi Randevu Alma
Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Ağız & Diş Sağlığı, Ağrı Tedavisi (Algoloji), Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji), Biyokimya, Cerrahi Onkoloji, Check Up, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinoloji, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Denge Laboratuvarı, Deri Hastalıkları, Dermokozmetik, Dermokozmetik ve Estetik Kliniği Bölümü, Dil ve Konuşma Terapisi, Elektrofizyoloji ve Aritmi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Estetik – Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Girişimsel Kardiyoloji, Girişimsel Radyoloji (EBİR), Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, Hematolojik Onkoloji, İç Hastalıkları (Dahiliye), Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi, Kayropraktik ( Omurga Sağlığı ), Kabızlık Polikliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi Yoğun Bakım, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kemik İliği Nakli, Kemoterapi, Kişiye Özel Beslenme Programları, Kişiye Özel Fiziksel Aktivite ve Egzersiz, Klinik Laboratuvar, Kulak – Burun – Boğaz Hastalıkları, Kulak – Burun – Boğaz Onkolojisi, Medikal Onkoloji, Meditasyon & Yoga, Meme Sağlığı Merkezi, Mikrobiyoloji, Nefroloji, Nöroloji, Nöroonkoloji, Nükleer Tıp, Obezite Cerrahisi, Omurga Sağlığı, Onkokardiyoloji, Onkoloji Merkezi (Kanser Merkezi), Onkolojik Tanı, Ortopedi ve Travmatoloji, Ortopedik Onkoloji, Osteopati (Manuel Terapi), Osteoporoz Kliniği, Ozon Terapisi, Palyatif Tıp, Patoloji, Perinatoloji, Periton Kanserleri Merkezi, Psikiyatri, Psiko – Onkoloji, Psikoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Refleksoloji ve Terapötik Masaj, Robotik Cerrahi, Saç Ekim Merkezi, Solunum Laboratuvarı, Tamamlayıcı Tıp Merkezi, Tıbbi Genetik, Tüp Bebek, Uyku Laboratuvarı, Ürojinekoloji, Üroloji, Üroonkoloji Merkezi, Varis Merkezi, Yenidoğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım
Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi Doktorları
Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -