Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi

Kuzeyege Göz Hastalıkları Dal Merkezi’nin hedef ve ilkeleri tanıda ve tedavide doğruluk ve güvenilirliktir. Tıbbi çalışmaların uluslararası düzeyde takibi ve en modern haliyle uygulamalarını yapmaktır. Rekabette bilimsellik ve güven doğrultusunda sürekli gelişme sağlamak amacımızdır. Göz hastalıklarında doğru tanı ve tedavide lider olan, uzmanlık alanlarında, inceleme, danışmanlık, eğitim hizmeti vererek sağlık sisteminde çok üst düzey bir kurum olmaktır.

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Gazi Osman Paşa Mh Adnan Menderes Bulvarı No: 162/B Bergama, İzmir
Telefon

0(232) 631 52 22

0(232) 631 52 22

0(232) 633 52 22

Fax 0(232) 633 52 22
E-Mail info@kuzeyegegoz.com.tr

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Nerede
Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Randevu Alma
Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-KATARAKT

-DİABETİK GÖZ HASTALIKLARI

-MAKULADA DEJENERASYON (SARI NOKTA HASTALIĞI)

-GÖZ İÇİ LENSLER

-RETİNA DEKOLMANI

-GÖZYAŞI KANALI TIKANIKLIĞI

-GLOKOM (GÖZ TANSİYONU)

-EXCIMER LAZER (GÖZLÜKTEN KURTULMA)

-KERATOKONUS

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Doktorları
Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -