Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi

Kuzeyege Göz Hastalıkları Dal Merkezi’nin hedef ve ilkeleri tanıda ve tedavide doğruluk ve güvenilirliktir. Tıbbi çalışmaların uluslararası düzeyde takibi ve en modern haliyle uygulamalarını yapmaktır. Rekabette bilimsellik ve güven doğrultusunda sürekli gelişme sağlamak amacımızdır. Göz hastalıklarında doğru tanı ve tedavide lider olan, uzmanlık alanlarında, inceleme, danışmanlık, eğitim hizmeti vererek sağlık sisteminde çok üst düzey bir kurum olmaktır.
Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Gazi Osman Paşa Mh Adnan Menderes Bulvarı No: 162/B Bergama, İzmir
Telefon Tel:0(232) 631 52 22 0(232) 631 52 22 0(232) 633 52 22
Fax Fax:0(232) 633 52 22
E-Mail E-Mail:info@kuzeyegegoz.com.tr
Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Nerede
Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Randevu Alma
Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
KATARAKT, DİABETİK GÖZ HASTALIKLARI, MAKULADA DEJENERASYON (SARI NOKTA HASTALIĞI), GÖZ İÇİ LENSLER, RETİNA DEKOLMANI, GÖZYAŞI KANALI TIKANIKLIĞI, GLOKOM (GÖZ TANSİYONU), EXCIMER LAZER (GÖZLÜKTEN KURTULMA), KERATOKONUS
Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Doktorları
Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -