Özel Bergama Tıp Merkezi

Özel Bergama Tıp Merkezi Bağlarbaşı mahallesinde uzman hekimleri ve acil servisi ile hizmet vermektedir. Hastalarımıza son teknolojik gelişmelere dayalı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet vermek, çalışanlarımızın da memnuniyetinin ve her türlü gelişmeye katkılarının da önemsendiği hizmet anlayışını taşıyan kurumsallaşmış bir tıp merkezi olmak en büyük amacımızdır.
Özel Bergama Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Bergama Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bağlarbaşı mah. Açıksu Cad. No:13 Haliliye/Şanlıurfa
Telefon Tel:0 (414) 351-0404
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Bergama Tıp Merkezi Nerede
Özel Bergama Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Bergama Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bergama Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bergama Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bergama Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Üroloji, Biyokimya, Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji, Acil
Özel Bergama Tıp Merkezi Doktorları
Özel Bergama Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -