Özel Hiper-B Oksijen Tedavi Merkezi

Kliniğimiz Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 10/09/2013 tarihinde Sağlık Bakanlığı öngördüğü koşulları tamamlayarak hizmete girmiş ve hastalarımızın taleplerine cevap vermeye başlamıştır. Modern altyapısı ve son sistem basınç odalarına sahip olan kliniğimizde alanında uzman personeli ile sadece yara tedavisi değil, yara oluşumuna zemin hazırlayan; diyabetik / iskemik nöropatiler, ayak ve tırnak mantarı, basma kursları, taban siğilleri gibi mevcut faktörlerin iyileştirilmesi ve ortadan kaldırılmasına yönelik tedavilerde yara tedavisinin bütünü içerisinde değerlendirilmektedir.
Özel Hiper-B Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Hiper-B Oksijen Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Birlik Mahellesi 450. Cd. No:43 Çankaya/ANKARA
Telefon Tel:0312 495-8578
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@hiper-b.com.tr
Özel Hiper-B Oksijen Tedavi Merkezi Nerede
Özel Hiper-B Oksijen Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Hiper-B Oksijen Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Hiper-B Oksijen Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Hiper-B Oksijen Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Hiper-B Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil, Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp, Hiperbarik Oksijen Tedavisi
Özel Hiper-B Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Hiper-B Oksijen Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -