Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi

Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Uğur Mumcu Caddesi No.18/4 Gaziosmanpaşa Çankaya/Ankara  
Telefon 0 (312) 447-4636
Fax
E-Mail

Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi Nerede
Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi Randevu Alma
Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi Bölümleri ve Servisleri
—-
Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi Doktorları
Özel Mustafa Salih Görüntüleme Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -