Özel Güven Hastanesi

En üst düzey sağlık hizmetini, insan onuruna yakışacak özen, titizlik, şefkat ve mükemmellik tutkusuyla ve yaptığımız işe her gün değer katarak sunarken; Bir TÜRKİYE MARKASI yaratmak… Sağlık hizmeti sunumunda Türkiye ve yakın coğrafyada ilk akla gelen ve son sözü söyleyen olmak… Faaliyet gösterdiğimiz her coğrafyada, Doğum öncesinden başlayıp yaşamın son anına kadar, Sağlıkta ve hastalıkta, Beden ve ruh sağlığının korunması ve tedavisini, Modern tıp uygulamaları ışığında, Kişiselleştirilmiş ve bütünsel yaklaşımla, Güven Değerleri doğrultusunda, Öncü bilişim teknolojilerini kullanarak, Paylaşımcı yönetim yaklaşımı ile Mükemmel ve Sürdürülebilir kılarız.
Özel Güven Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Güven Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şimşek Sok. No:29 06540 Kavaklıdere, Ankara
Telefon Tel:444 94 94
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:guven@guven.com.tr
Özel Güven Hastanesi Nerede
Özel Güven Hastanesi Randevu Alma
Özel Güven Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Güven Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Güven Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Güven Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız, Diş Sağlığı ve Hastalıkları, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Check Up, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefroloji, Çocuk Nöroloji, Çocuk Romatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları, Damar Cerrahisi Dermatoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Evde Bakım, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Gastroenteroloji Cerrahisi, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları, İmmünoloji ve Allerji Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Karaciğer, Pankreas, Safra Kanalı Cerrahisi, Kardiyoloji, Kat Hekimliği, Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi, Laboratuvar, Medikal Onkoloji, Meme ve Endokrin Cerrahi, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Obezite ve Metabolik Cerrahi, Odyoloji (İşitme – Denge) ve Konuşma, Organ Nakli Merkezi, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Romatoloji, Tüp Bebek Merkezi, Üroloji, Yenidoğan İşitme Referans Merkezi, Yenidoğan ve Yenidoğan Yoğun Bakım
Özel Güven Hastanesi Doktorları
Özel Güven Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -