Özel Meta FTR Merkezi

Özel Meta Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Meta FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Meta FTR Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Esatoğlu Mahallesi Bülbül Deresi Cad. 46/A Çankaya / Ankara
Telefon Tel:0 (312) 417-2111
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Meta FTR Merkezi Nerede
Özel Meta FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Meta FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Meta FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Meta FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Meta FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji
Özel Meta FTR Merkezi Doktorları
Özel Meta FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -