Özel Eryaman Hastanesi

Eryaman Hastanesi kurulduğu bölge ile birlikte tüm Ankara ve ülke halkına hizmet sunmayı hedeflemiştir.”Önceliğimiz Sağlığınız” presibi ile sağlık sektöründe kurulan hastanemiz, hasta memnuniyetini ve beklentilerini en üst düzeyde tutarak,modern cihazlarla,sürekli eğitim programları ile güven dolu bir hizmet sunar.
Özel Eryaman Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Eryaman Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şehit Osmanavcı Mah 2649.Sok No2 Eryaman(1.Etap)-Etimesgut/ANKARA-TÜRKİYE
Telefon Tel:444 2 928 (Çağrı Merkezi) 0 312 274 02 74
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@eryamanhastanesi.com.tr
Özel Eryaman Hastanesi Nerede
Özel Eryaman Hastanesi Randevu Alma
Özel Eryaman Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Eryaman Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Eryaman Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Eryaman Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, ANESTEZİ VE REANİMASYON, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ, BESLENME VE DİYETETİK, LABORATUVAR, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, DERMATOLOJİ, ENFEKSİYON HASTALIKLARI, GENEL CERRAHİ, GASTROENTEROLOJİ, GÖZ HASTALIKLARI, İÇ HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KARDİYOLOJİ, KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ, RADYOLOJİ, PSİKİYATRİ, ÜROLOJİ, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON KLİNİĞİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİSİ
Özel Eryaman Hastanesi Doktorları
Özel Eryaman Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -