Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi

Koruyucu Ve Iyileştirici Sağlık Hizmetlerini Ileri Düzeyde,Yaygın Ve Bütünleşik Bir Yapı Içinde, Uygun Ekonomik Koşullarda Topluma Sunmak, Sağlık Bilimleri Alanındaki Akademik Çalışmalarave Bilimsel Araştırmalara Olanak Sağlayarak, Sağlıkla Ilgili Yeni Bilgi Ve Uygulamaların Geliştirilmesini Desteklemek, Kendilerini Mesleklerine Adamış, Insana Değer Veren Hekimler Ve Sağlık Uzmanları Yetiştirmektir. Toplumun Her Kesiminden Hastaya Yüksek Kalitede Saglık Hızmetı Sunmak,Saglık Sektöründe Iş Imkanı Yaratarak Ülkemize Hizmet Etmek,Personelimizin Sürekli Gelişmesını Ve Güven Içinde Mutlu Çalışmasını Saglamak.
Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kazım Karabekir Mahallesi İstasyon Caddesi No : 53 Etimesgut / ANKARA
Telefon Tel:0549 244 10 15 0312 244 10 15
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:etimesgutumittip@gmail.com
Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi Nerede
Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
FTR Kliniği, Rehabilitasyon Kliniği, BEL VE BOYUN FITIĞI TEDAVİSİ, ORTOPEDİK REHABİLİTASYON, NÖROLOJİK REHABİLİTASYON, AĞRI TEDAVİSİ, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, FELÇ VE İNME TEDAVİSİ, HACAMAT, AKUPUNKTUR, NÖRAL TERAPİ VE YÖNTEMLERİ, MANUEL TERAPİ VE TEDAVİ, PEDİATRİK REHABİLİTASYON, PRP
Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi Doktorları
Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -