Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği

Özel Dentistanbul Diş Hastanesi temelleri 2 Ağustos 2001’de “Özel Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi” adı altında atılmıştır. İsminden de belli olduğu gibi ağız sağlığı ve diş sağlığı adı altında 29 Mayıs 2003’te ise “Diş Hastanesi” ünvanını almıştır. 2008’de kuruluşundan beri gösterdiği gelişmeler ile ISO 9001:2000 standardizasyon belgesini almıştır. Ağız ve Diş Sağlığı alanında ; Beşiktaş’ ta bulunan Özel Dentistanbul Diş Hastanesi(Türkiye nin ilk Özel Diş Hastanesi) Levent’ te bulunan Dentistanbul Levent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Kozyatağı’ nda bulunan Dentistanbul Kozyatağı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bakırköy’ de bulunan Dentistanbul Bakırköy Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği olmak üzere 4 farklı lokasyonda “DENTİSTANBUL” markası adı altında hizmet verilmektedir. Özel Dentistanbul Diş Hastanesi Beşiktaş 7/24 hizmet vermektedir. “DENTİSTANBUL” ailesi olarak en temel ilkemiz hasta hakları ve memnuniyeti ön planda tutularak dürüstlük kuralları çerçevesinde en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmaktır. Bünyemizdeki Uzman Kadromuzun bilgi ve tecrübeleri ise bu ilkemiz ışığında bizi bir arada tutarak günden güne büyüyen bir aile olmamıza destek sağlamaktadır. Önümüzdeki yıllarda ise İstanbul ve Türkiye’nin diğer illerinde de açmayı planladığı yeni hastane ve poliklinikler ile Ağız ve Diş Sağlığı alanında bir hizmet zinciri oluşturma hedefine yönelik çalışmalarına devam etmektedir. “DENTİSTANBUL” ailesi olarak ilkeleri bizimle aynı olan ve markamıza dahil olarak hizmet zincirimiz içerisinde bulunmak isteyen hekimlere Franchise verilmektedir.

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Sahrayı Cedit, Halk Sok. Golden Plaza A Blok 27/1, 34734 Kadıköy/İstanbul  
Telefon (0216) 358 08 08
Fax
E-Mail

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Nerede
Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Randevu Alma
Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-Ortodonti Ünitesi

-Protezler

-Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

-Çene Eklemi Rahatsızlıkları

-Endodonti (Kanal Tedavileri)

-Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

-Halitosis (Ağız Kokusu)

-Estetik Diş Hekimliği

-Oral İmplantoloji

-Implantoloji (İMPLANT TEDAVİSİ )

-Genel Anestezi ve Sedasyon

-Şeffaf Plaklar/Invisalign

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Doktorları
Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -