Özel Bağcılar Aktif Tıp Merkezi

Bilimsel ve vicdani değerlere bağlı, hasta haklarına ve etik kurallara saygılı, koşulsuz hasta memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet anlayışımız ve uzman kadromuzla güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.Profesyonel tıbbi uygulamlalarımız, teknolojimiz, hasta memnuniyeti yaratmadaki çabamız ve uzman kadromuz ile yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren ve sağlık alanında konumlandığı bölgede bir referans merkezi olmaktır.

Özel Bağcılar Aktif Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Bağcılar Aktif Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Fatih Mah. Maslak Cad. İlke Sok. No:1 Bağcılar / İstanbul  
Telefon 0212 3446 64 44
Fax
E-Mail info@bagcilar.aktiftipmerkezleri.com

Özel Bağcılar Aktif Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Bağcılar Aktif Tıp Merkezi Nerede
Özel Bağcılar Aktif Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Bağcılar Aktif Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Bağcılar Aktif Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bağcılar Aktif Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Bağcılar Aktif Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

–Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Ortopedi ve Travmatoloji

Özel Bağcılar Aktif Tıp Merkezi Doktorları
Özel Bağcılar Aktif Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -