Özel Ateştuğla Polikliniği

Klinik odalarımız çeşitli tedavi seçenekleri için özel olarak tasarlanmış ve amacına uygun son sistem teknolojilerle donatılmıştır. Cerrahi ve implantoloji, diş eti hastalıkları, diş beyazlatma, ortodonti, estetik protezler, diş tedavisi, protez, çocuk diş tedavisi ünitelerimiz bulunmaktadır. Hastalarımız kliniklerimizde; genel anestezi gerektirmeyen her türlü cerrahi operasyon, implant, ortodonti, diş eti hastalıkları tedavisi ve ameliyatları, diş beyazlatma, ışınlı kompozit ve amalgam dolgular, kök kanalı tedavisi, amputasyon, her türlü sabit ve hareketli protezler, estetik protezler ve çeşitli kozmetik desteklerle hizmetlerini alabilirler.

Özel Ateştuğla Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Ateştuğla Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Demirkapı Mah. Bağcılar Asfaltı No:85/1 Bağcılar/İstanbul  
Telefon 0(212) 446 51 37
Fax 0(212) 447 45 21
E-Mail info@atestuglapoliklinigi.net

Özel Ateştuğla Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Ateştuğla Polikliniği Nerede
Özel Ateştuğla Polikliniği Randevu Alma
Özel Ateştuğla Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ateştuğla Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ateştuğla Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Ateştuğla Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-Ortodonti

-İmplant

-Pedodonti

-Cerrah

-Radyoloji

-Protez

-Estetik

-Beyazlatma

Özel Ateştuğla Polikliniği Doktorları
Özel Ateştuğla Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -