Özel Akut Kalp Damar Hastanesi

ÖZEL AKUT KALP DAMAR HASTANESİ; Güvenli Hastane Olma, Tedavi ederken zarar vermemek hedefli; Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak amacıyla; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, Kendilerini mesleklerine adamış, insana, dokuya, değer veren hekimler ve sağlık uzmanları ile hizmet vermektir. ÖZEL AKUT KALP DAMAR HASTANESİ; Etik değerlere özen göstererek sunduğu kalp damar alanındaki sağlık hizmetleriyle; – Hasta ve hasta yakınları ile çalışan memnuniyetini hedefleyen, – Hasta ve çalışan güvenliğini ilke edinen, – Ekibi ve altyapısıyla, ULUSLARARASI ALANDA ve EGE BÖLGESİ nde sağlık turizmine uygun model oluşturmayı, kalp damar cerrahisinde sağlık hizmet alanında referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmak…
Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Akut Kalp Damar Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Dokuz Eylül Mahallesi 343/1 Sokak No:6 Gaziemir / İzmir
Telefon Tel:0 232 220 3900
Fax Fax:0 0232 220 3901
E-Mail E-Mail:info@akutkalpdamar.com
Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Nerede
Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Randevu Alma
Özel Akut Kalp Damar Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Akut Kalp Damar Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Biyokimya, Kalp Damar Cerrahisi, Kalp Kateterizasyonu, Kardiyoloji, Kalp Pilleri, Mikrobiyoloji, Radyoloji
Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Doktorları
Özel Akut Kalp Damar Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -