Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi

Gaziemir merkezinde sağlık kuruluşu olarak projelendirilip inşa edilen 4 katlı binasında hizmet vermekte olan Özel Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi; hasta kabul, poliklinik, vip, hasta odaları ve ameliyathanelerden oluşan, günlük 150 hasta bakma kapasitesine sahiptir. İleri tetkik ve tedavi biriminde kornea topografisi, pakimetri, ultrason, biyometri, optik sinirler ve retinanın detaylı görüntülerinin alınmasını sağlayan cihazlar, bilgisayarlı görme alanı ve göze herhangi bir temasta bulunmadan göz tansiyonunu ölçmeye olanak tanıyan nonkontaktonometre cihazı bulunmakta, kontakt lens kullanacak hastalarımız için özel bir ünitede hizmet ve verilmekte, şeker ve yüksek tansiyon hastalarının göz tedavisinde kullanılması gerekli olan lazer müdahaleleri uygulanmaktadır.
Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Dokuz Eylül Mah. Önder Cad. No:111/B Gaziemir/ İzmir
Telefon Tel:0 (232) 251-2425
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi Nerede
Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi Randevu Alma
Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Acil
Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi Doktorları
Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -