Özel Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksi

Sağlık sektörüne gönlümüzü vererek yola çıktık. 15 yıl önce bu yolda ilk adımımızı atarak bugün Bahçelievler’de 1 klinik, Altunizede’de 1 klinik ve 1 tıp merkezi olmak üzere toplam 3 şube olarak hizmet sunuyoruz. Kısa sürede güncel teknolojisi ve uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda hasta kabulü sağlayan Esteworld Ailesi olarak saç ekimi ve tedavileri başta olmak üzere, plastik cerrahi ve medikal estetik alanlarında hizmet veriyoruz. Sağlık turizminde referans noktalarından olan ülkemizde Esteworld Ailesi olarak 100’e yakın acentelarımız ile dünyanın birçok ülkesine ulaşıp teşhis ve tedavi hizmetlerimizi paylaşıyoruz. Bu yolda binlerce hastamızı sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile ülkelerine uğurladık, uğurlamaya da devam ediyoruz. Tüm hastalarımıza multidispliner bakış açısıyla yaklaştığımız Esteworld Ailesi’ne 2014 yılında ISO 9001-2008 sertifikasını kazandırarak sunduğumuz sağlık hizmetini de kalitelendirdik. Hedefimiz her zaman daha kaliteli sağlık hizmetini sunmak amacıyla var gücümüzle çalışmak ve tıp-bilim dünyasını yakından takip etmek… Sağlığın her şeyden çok daha fazla kıymetli olduğunu bilen uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız… Sevgi ve saygılarımızla.
Özel Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksi Hakkında İçerikler
Özel Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:7 Üsküdar / İstanbul
Telefon Tel:0 (216) 474 54 54
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@esteworld.com.tr
Özel Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksi Nerede
Özel Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksi Randevu Alma
Özel Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksi Bölümleri ve Servisleri
Tüm estetik cerrahi operasyonları, Saç ekimi ve tedavileri, Kozmetik dermatoloji ve yüzgençleştirme, Lazer tedavileri, Diş estetiği ve tedavileri, Lazer epilasyon, Sağlıklı Beslenme ve Diyet, Ozon terapi, Ameliyatsız bölgesel zayıflama & incelme, Sıkılaşma & sellülit tedavileri, Cilt bakımı & anti aging uygulamalar
Özel Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksi Doktorları
Özel Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -