Mersin Aydıncık Devlet Hastanesi

Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile uluslararası standartlarda öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır. “Başarının En Önemli Göstergesi Hasta Memnuniyetidir.” Hastanemize başvuran her kesimde bireye; Uluslararası standartlar ve yasal mevzuatlara uygun , hizmetin sürekli iyileştirilip geliştirildiği, güler yüzlü, insan haklarına saygılı bir şekilde ihtiyaç ve beklentilerin en kısa sürede karşılandığı , çağdaş güvenilir bir ortamda sağlık hizmetinin en yeni şekilde sunulmasını sağlamaktır.

Mersin Aydıncık Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Mersin Aydıncık Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Cumhuriyet Mahallesi, Mersin Antalya Yolu, 33840 Aydıncık/Mersin  
Telefon 324 841 46 55
Fax
E-Mail www.mersindhs2@saglik.gov.tr

Mersin Aydıncık Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Mersin Aydıncık Devlet Hastanesi Nerede
Mersin Aydıncık Devlet Hastanesi Randevu Alma
  Mersin Aydıncık Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Mersin Aydıncık Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Mersin Aydıncık Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Mersin Aydıncık Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Genel Cerrahi Polikliniği

-Dahiliye Polikliniği

-Diş Polikliniği-2-

-Diş Polikliniği-1-

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

-Aile Hekimliği Polikliniği

-Acil Polikliniği

Mersin Aydıncık Devlet Hastanesi Doktorları
Mersin Aydıncık Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -