Özel Memorial Diyarbakır Hastanesi

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak sağlıkta dünya markası olmak.Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak.
Özel Memorial Diyarbakır Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Memorial Diyarbakır Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Burhaniye Mah. Nagehan Sk. A Apt. No: 4 A / 1 34476 ‐ Üsküdar / İstanbul
Telefon Tel:0 216 558 66 66
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Memorial Diyarbakır Hastanesi Nerede
Özel Memorial Diyarbakır Hastanesi Randevu Alma
Özel Memorial Diyarbakır Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Memorial Diyarbakır Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Memorial Diyarbakır Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Memorial Diyarbakır Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Gastroenteroloji, Nefroloji, Hematoloji, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Radyasyon Onkolojisi, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Nükleer Tıp, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Tıbbi Onkoloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Memorial Diyarbakır Hastanesi Doktorları
Özel Memorial Diyarbakır Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -