Kilis Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

1-)Ağız ve diş hizmetlerinde hasta odaklı yaklaşımı güçlendirmek, 2-) Hasta ve çalışan memnuniyetini mükemmelliğe ulaştırmak, kalite kültürünü tüm uygulamalarda yaşama geçirmek, 3-)İnsan ilişkilerinde sıcaklık, yakınlık, samimiyet ve güvenin özenle korunduğu güler yüzlü ve çağdaş bir hizmet anlayışı, 4-) Tıbbi, teknolojik ve idari uygulamaları ile toplumun özlediği örnek kaliteli ve tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır. Ağız ve diş sağlığı tedavilerini, tüm uzmanlık dallarında uluslar arası standartlara uygunluğu onaylanmış yöntemlerle ve en son teknolojik imkanlarla toplumun her kesimine sunmak. Diş hekimliği hizmetlerini ve koruyucu hekimlik uygulamalarını,en çağdaş donanımlarla,kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek. Tıbbi etik değerlerden ödün vermeden tedavi standartlarını yükselterek, güzel bir gülümsemeye sahip mutlu,sağlıklı insanların sayısını artırmaktır.

Kilis Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Kilis Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Ekrem Çetin Mah. Harun Reşit Cad. No:1, Beşyüzevler Merkez / Kilis  
Telefon 0348 813 90 12
Fax 0348 813 3078
E-Mail

Kilis Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Kilis Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Kilis Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Kilis Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kilis Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kilis Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kilis Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Diş çekimi

-Diş dolgusu

-Kanal tedavisi

-Diş taşı temizliği

-Sabit protez

-Hareketli protez

Kilis Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Kilis Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -