Özel Defa Life Hospital Hastanesi

İnsan sağlığının korunması ve sağlıklı yaşamın devamını sağlamak ilk hedefimizdir. Bu doğrultuda tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit bakım hizmeti veren, seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, hastalarımızın kendilerine güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı öncü uygulamalar ile sağlıkta Gaziantep’in markası olmak.Hastanemiz toplumun her kesimine sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, sağlık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmeyi, ekibimizin sürekli gelişmesini, Türkiye’de referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.
Özel Defa Life Hospital Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Defa Life Hospital Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Güneykent Mah. Adnan Menderes Bul. No: 74/1 Şahinbey / Gaziantep
Telefon Tel:0342 335 33 32
Fax Fax:0342 335 00 99
E-Mail E-Mail:info@defalife.com.tr
Özel Defa Life Hospital Hastanesi Nerede
Özel Defa Life Hospital Hastanesi Randevu Alma
Özel Defa Life Hospital Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Defa Life Hospital Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Defa Life Hospital Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Defa Life Hospital Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin-Omurilik ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya-Klinik Biyokimya-Laboratuvar, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahi, Dermatoloji(Cildiye), Dahiliye (İç Hastalıkları), Enfeksiyon Hast. ve Klinik Mikrobiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, KBB ( Kulak – Burun – Boğaz), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikolojik Danışman, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Radyoloji, Üroloji (Bevliye), Genel Yoğun Bakım, Yeni Doğan Yoğun Bakım
Özel Defa Life Hospital Hastanesi Doktorları
Özel Defa Life Hospital Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -