İzmir Eğitim Diş Hastanesi

Sağlık Hizmetlerinde toplam kalite standartlarını temel alarak, ölçülebilir hizmet sunum kriterlerini belirleyip, her aşamada bilgi, dikkat, mantık ve sabırla sorunları çözmeye odaklı, bilimsel ve çağdaş yönetimi benimseyerek kurum kültürü oluşturup saygın, etkin ve ölçülebilir hasta-çalışan memnuniyetini ön plana çıkaran kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.Uluslararası toplam kalite standartlarına uygun sağlık hizmetini bilimsel araştırmalar ışığında saygın, lider, memnuniyet ölçütlerini en üst düzeye çıkaran ve tercih edilen sağlık kurumu olmaktır.

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Hakkında İçerikler
İzmir Eğitim Diş Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Fevzi Paşa bulvarı akıncı mah.No:172/2 Basmane /İZMİR  
Telefon 0 232 441 81 81
Fax 0 232 489 35 48
E-Mail izmiredh.iletisim@saglik.gov.tr

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Nerede
İzmir Eğitim Diş Hastanesi Randevu Alma
İzmir Eğitim Diş Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
İzmir Eğitim Diş Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Protez Kliniği

-Periodontoloji

-Pedodonti (Çocuk) Kliniği

-Ortodonti

-Entegre Kliniği

-Endodonti

-Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

-Acil Diş Kliniği

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Doktorları
İzmir Eğitim Diş Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -