Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi

İzmir Çankaya’da 2004 yılında hizmet vermeye başlayan Batıgöz; göz sağlığı ile ilgili tüm sorunlarınıza 24 saat kesintisiz cevap vermektedir. Kuruluşunun 8. Yılını kutlayan Batıgöz, sizlere kaliteli sağlık hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır. 1600 m2 kapalı alana sahip Çankaya Merkezimizde 2 ameliyathane, 6 muayene odası, Excimer Lazer ve Intralase ünitesi, tetkik odalar, acil ünitesi ve 8 yatak kapasiteli özel odalar bulunmaktadır. Ameliyathaneler, Intralase ve Excimer Lazer odasındaki tüm cerrahi işlemler özel bir hava sirkülasyon sistemi olan LaminarAirFlow ile yapılmaktadır.

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Şair Eşref Bulvarı 1371 Sokak No:9 Çankaya  
Telefon 444 23 24
Fax
E-Mail info@batigoz.com

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Nerede
Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Göz Hastalıkları

-Mikrobiyoloji

-Acil

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Doktorları
Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -