Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi

İzmir Çankaya’da 2004 yılında hizmet vermeye başlayan Batıgöz; göz sağlığı ile ilgili tüm sorunlarınıza 24 saat kesintisiz cevap vermektedir. Kuruluşunun 8. Yılını kutlayan Batıgöz, sizlere kaliteli sağlık hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır. 1600 m2 kapalı alana sahip Çankaya Merkezimizde 2 ameliyathane, 6 muayene odası, Excimer Lazer ve Intralase ünitesi, tetkik odalar, acil ünitesi ve 8 yatak kapasiteli özel odalar bulunmaktadır. Ameliyathaneler, Intralase ve Excimer Lazer odasındaki tüm cerrahi işlemler özel bir hava sirkülasyon sistemi olan LaminarAirFlow ile yapılmaktadır.
Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şair Eşref Bulvarı 1371 Sokak No:9 Çankaya
Telefon Tel:444 23 24
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@batigoz.com
Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Nerede
Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları, Mikrobiyoloji, Acil
Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Doktorları
Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -