İzmir Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Hastanemiz Ana Hizmet Binası yataklı birim ve poliklinik binası başta olmak üzere toplam 8 ayrı hizmet binasında 24.000 m2 kapalı alana sahiptir. Hastanemiz bünyesinde Erişkin Acil, 10 Ameliyathane Salonu, Lokal Müdahale Salonları, 10 yataklı 3. basamak Genel Yoğun Bakım Ünitesi, 9 yataklı 2. basamak Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, 7 yataklı 2. basamak Dahili Yoğun Bakım Ünitesi ve 7 yataklı 1. basamak Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi bulunmaktadır. Hastanemizde ayrıca 5000 kayıtlı hastanın bulunduğu Evde Sağlık Hizmetleri Birimi, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Palyatif Bakım Birimi (19 yataklı), Psikiyatri Servisi (20 yataklı), Diyabetik Ayak Birimi (16 yataklı), Fizik Tedavi Ünitesi, Ergoterapi Merkezi ve Ege Bölgesinin tek yetişkin Obezite Merkezi gibi Özellikli Birimlerimizle 26 farklı branşta 405 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası ise 5 ayrı blokta toplam 22.953 m2 kapalı alan içerisinde 130 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Ek Hizmet Binası bünyesinde 18 yataklı 3. basamak Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, 6 yataklı 2. basamak Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi ve 6 yataklı 1. basamak Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi bulunmaktadır. TDL (Travay, Doğum, Lohusa) Odaları, Suda Doğum Ünitesi, Gebe Okulu ve Emzirme Danışmanlığı Polikliniği gibi Özellikli Birimlerimizle Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları alanında hizmet vermektedir. Hastanemiz 2011 yılında “Bebek Dostu Hastane”, 2017 yılında “Bebek Dostu Yenidoğan Yoğun Bakım” ve 2018 yılında ise “Anne Dostu Hastane” unvanlarını almıştır.Hastanemizde Ağustos 2004 yılından beri “Hastanın hekimini özgürce seçme hakkı vardır”. Hastanemiz 05.10.2006 tarihinden bu yana kaliteli hizmetin yazılı kanıtı olan TSE-ISO 9001:2000 belgesine ve 16.10.2009 tarihinden itibaren TSE-ISO 9001:2008 kalite belgesine sahip olarak hizmete devam etmektedir. Ayrıca hastanemizin akademik dergisi 2020 yılı Ağustos ayı itibarı ile Forbes Tıp Dergisi (Forbes Journal of Medicine) adıyla yayın hayatına başlamıştır. Sağlık hizmetinin sürekli iyileştirmenin yolunun eğitim olduğu bilinciyle hizmet içi eğitimlerimiz düzenli bir şekilde devam etmektedir.

 

Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hakkında İçerikler
Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres  Atatürk Mah. Hoca Ahmet Yesevi Caddesi No:42-44 PK:35390 Buca / İZMİR  
Telefon 0 232 454 07 07
Fax 0 232 452 07 02
E-Mail

İzmir Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Nerede
Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-ANESTEZİ VE REANİMASYON

-ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

-KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

-ÇOCUK CERRAHİSİ

-ÇOCUK KARDİYOLOJİSİ

-ÇOCUK PSİKİYATRİSİ

-DİĞER HEKİMLERİMİZ

-ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ

-LABORATUVAR

-RADYOLOJİ

-PERİNATOLOJİ

Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Doktorları
İzmir Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -