Özel Can Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Can Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi konusunda uzman hekimlerimizin yönetiminde, Nisan 2006’da T.C. Sağlık Bakanlığından ruhsat alınarak hizmete girmiştir. Merkezimizde, Hiperbarik Oksijen(HBO2) tedavisi için gerekli uluslar arası standartlara uygun Hiperbarik Oksijen Tedavi ünitesi bulunmaktadır.

Özel Can Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Can Oksijen Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Menderes Mah. 108 Sk. No:16 Buca/İzmir
Telefon Tel:0 (232) 440-9010
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Can Oksijen Tedavi Merkezi Nerede
Özel Can Oksijen Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Can Oksijen Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Can Oksijen Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Can Oksijen Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Can Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil, Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp, Hiperbarik Oksijen Tedavisi
Özel Can Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Can Oksijen Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -