Erzurum Çat İlçe Devlet Hastanesi

https://catdh.saglik.gov.tr/TR,178534/misyonumuz.html / https://catdh.saglik.gov.tr/TR,178539/vizyonamachedef.html
Erzurum Çat İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Erzurum Çat İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Oyuklu Mahallesi, 25750 Çat/Erzurum
Telefon Tel: (0442) 611 20 18
Fax https:…
E-Mail E-Mail:…
Erzurum Çat İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Erzurum Çat İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Erzurum Çat İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzurum Çat İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Erzurum Çat İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzurum Çat İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL POLİKLİNİĞİ, ÇOCUK HASTALIKLARI POLK., DAHİLİYE POLK., AİLE HEKİMLİĞİ POLİKLİNİĞİ, DİŞ POLİKLİNİĞİ, LABORATUVAR, RÖNTGEN
Erzurum Çat İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Erzurum Çat İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -